ROZPOCZYNAMY BUDOWĘ DWÓCH BLIŹNIAKÓW 11.02.2015

 
Informacja
Biuro Sprzedaży


ul. Widok 5/2, 50-052 Wrocław
Tel. (071) 788 47 47
Fax: (071) 788 47 49
Tel. kom.: 607 35 26 35
biuro@lawendoweprzedmiescia.pl
     
  KP Nieruchomości - szacunek i zadowolenie klientów/profesjonalizm i elastyczność
 

Firma powstała w 1997 roku. Siedemnaście lat doświadczenia w pośrednictwie i handlu nieruchomościami pozwoliło zyskać szacunek i renomę wśród klientów i kontrahentów. Założycielem i szefem firmy jest Kazimierz Piętka. Dynamiczny menadżer postawił na profesjonalizm i elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta.

W czym jesteśmy najlepsi? Firma KP oferuje usługi:

  • pośrednictwo przy sprzedaży/kupnie i wynajmie mieszkań, domów, lokali biurowych i usługowych,
  • pośrednictwo w transakcjach kupna/sprzedaży gruntów, w szczególności: działki budowlane pod budownictwo mieszkaniowe.

Na stałe współpracujemy z renomowanymi pracowniami geodezyjnymi oraz z biurami urbanistycznymi. Dzięki tej współpracy możemy obsługiwać naszych klientów kompleksowo dokonując dla ich potrzeb podziałów gruntów, czy tworząc plany zagospodarowania przestrzennego. Pomożemy Państwu także załatwić formalności związane z kupnem działki, czy uzyskać stosowne pozwolenia na budowę.

Takie podejście do klienta powoduje, że większość z nich współpracuje z nami stale od wielu lat. Firma z sukcesami współpracuje  również z biurami pośrednictwa nieruchomości na terenie całej południowo-zachodniej Polski.SAWREM
- Budowanie to nasza pasja

Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM działa na rynku budowlanym już od 1996 roku. Zaczynaliśmy od kompleksowych remontów zabytkowych kamienic, teraz budujemy dla Państwa wymarzone domy na "Lawendowych Przedmieściach" w Wojkowicach pod Wrocławiem. Za naszą pracę zostaliśmy docenieni wieloma nagrodami i pozytywnymi referencjami. Przez osiemnaście lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie, wiedzę, ale także bezcenne umiejętności logistyczne i organizacyjne. Nasza kadra to wysoce wyspecjalizowani profesjonaliści, dla których każda realizacja jest pasją i wyzwaniem. Zatrudniamy specjalistów od budownictwa ogólnego, wykańczania domów, ale także instalacji elektrycznych, gazowych i wodnych.

Lata doświadczeń w branży zaowocowały znajomością rynku producentów materiałów i technologii budowlanych, co pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi i sprawdzonymi producentami, którzy oferują naszym klientom najdoskonalsze rozwiązania. To natomiast ma wpływ na Nasz profesjonalizm, ale przede wszystkim terminowość realizacji.

Przedsiębiorstwo Budowlane "SAWREM" sp.c.
Danuta Sawińska Tomasz Sawiński
59-220 Legnica ul. Koskowicka 10
NIP: 691-13-28-240
Regon: 390435610

Biuro Wrocław:
ul.Komandorska 53F/3
54-608 Wrocław
biuro@sawrem.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
     
Start  |  Aktualności  |  O firmie  |  Inwestycja  |  Oferta  |  Galeria  |  Wizualizacja  |  Kontakt

© KP Nieruchomości 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: hajime studio